مشترک تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا

مشترک: تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار حوادث آدم رباها دستگیر شدند ، نجات گروگان در خاش

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی خاش گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی میانسال، تیمی مجرب از مأموران انتظامی شهرستان جهت شناسای

نجات گروگان در خاش / آدم رباها دستگیر شدند

عبارات مهم : انتظامی

آدم ربایان مسلح با رهایی گروگان در شهرستان خاش دستگیر شدند.

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی خاش گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی میانسال، تیمی مجرب از مأموران انتظامی شهرستان جهت شناسایی متهم و یا متهمان و آزادی گروگان تشکیل و بلافاصله کار خود را شروع کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: آدم ربایان بعد از ربایش این فرد، طی تماس با خانواده وی، خواستار دریافت مبلغ دو میلیارد ریال وجه نقد جهت آزادی گروگان شدند.

آدم رباها دستگیر شدند ، نجات گروگان در خاش

سرهنگ احمد ثمره حسینی افزود: مأموران انتظامی شهرستان خاش با انجام کارها پلیسی گسترده و با بکارگیری تمام امکانات، موفق شدند متهمان و مخفیگاه عاملان این آدم ربایی را شناسایی کنند.

وی ادامه داد: با هماهنگی مقام قضائی، ماموران انتظامی این شهرستان و یگان های تخصصی و تکاوران پلیس خاش طی یک عملیات منسجم دو آدم ربا را در مخفیگاهشان دستگیر و فرد ربوده شده است را صحیح و سالم آزاد کردند.

به گزارش میزان، فرمانده انتظامی خاش گفت: در پی کسب خبری مبنی بر وقوع یک فقره آدم ربایی و ربوده شدن مردی میانسال، تیمی مجرب از مأموران انتظامی شهرستان جهت شناسای

فرمانده انتظامی شهرستان خاش در آخر با اشاره به اینکه از مخفیگاه آدم ربایان یک قبضه اسلحه کشف شد، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

واژه های کلیدی: انتظامی | شناسایی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz