مشترک تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا

مشترک: تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گول شرایط نفت را نمی‌خوریم/ «جواد خیابانی» طرفدار استقلال است ، برانکو ایوانکوویچ

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار هفته آینده تیمش در لیگ برتر گفت: با تمام احترامی که جهت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قائل هستم ولی گول شرایط این ت

گول شرایط نفت را نمی‌خوریم/ «جواد خیابانی» طرفدار استقلال است ، برانکو ایوانکوویچ

برانکو ایوانکوویچ: گول شرایط نفت را نمی خوریم/ «جواد خیابانی» طرفدار استقلال است

عبارات مهم : ایران

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار هفته آینده تیمش در لیگ برتر گفت: با تمام احترامی که جهت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قائل هستم ولی گول شرایط این تیم را نمی خوریم.

به گزارش مهر، برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز شنبه تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به پیروزی تیمش برابر تراکتورسازی در هفته هفدهم لیگ برتر گفت: دوباره باید به بازیکنانم تبریک بگویم. چیزی که زیاد از همه من را خوشحال می کند این است که ورزشگاه پر بود. هواداران ما با حمایت هایشان انرژی زیادی به بازیکنان دادند. تراکتورسازی هم خوب بود و هواداران زیادی داشت. آنها شرایط بهتری نسبت به قبل داشتند. تراکتور تیمش را به طور کامل عوض کرده هست.

گول شرایط نفت را نمی‌خوریم/ «جواد خیابانی» طرفدار استقلال است ، برانکو ایوانکوویچ

وی در مورد اتفاقاتی که بین تماشاگران دو تیم رخ داد گفت: این در همه جای فوتبال دنیا وجود دارد. هواداران بهم تصویر العمل نشان می دهند و این مختص فوتبال کشور عزیزمان ایران نیست. بازیکنان من با احترام به حریف وارد زمین شدند ولی بعضی ها آمدند گفتند آیا پنج گل به فولاد نزدیم؟ این یعنی پرسپولیس افت کرده است!

وی ادامه داد: اینها فراموش کرده اند که تیم فولاد دوم جدول هست. بعضی ها گفتند که ما افت کرده ایم در حالی که هیچ بازی آسانی جهت پرسپولیس وجود ندارد. همه تیم ها می خواهند برابر پرسپولیس نتیجه بگیرند و این کار ما را سخت می کند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به دیدار هفته آینده تیمش در لیگ برتر گفت: با تمام احترامی که جهت نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران قائل هستم ولی گول شرایط این ت

برانکو در مورد تمدید قراردادش با پرسپولیس نیز گفت: روز یکشنبه به کلوب خواهیم رفت تا به همراه دستیارانم در مورد تمدید قرارداد صحبت کنیم. مسائلی است که باید با سرپرست کلوب در میان بگذاریم و این کار را در جلسه یکشنبه انجام خواهیم داد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد صحبت های جواد خیابانی و اینکه بعد از بازی از سوالات پرتعداد او در مورد استقلال ناراحت شدید گفت: قبول دارم که ایشان هوادار استقلال است و باید هواداری کند ولی ما دیروز با تراکتورسازی بازی داشتیم و باید در مورد این تیم صحبت می کردم. بازیکنان من از هیچ تیمی نمی ترسند و تمرکزشان روی تیم خودشان هست. همانطور که تیم استقلال و تراکتورسازی هم حواس ارزش به تیم خودشان هست.

وی در مورد شرایط نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز گفت: با تمام احترامی که به نفت می گذاریم اصلا گول نخواهیم خورد به خاطر مشکلاتی که آنها دارند. مطمئنم که آنها تمام انرژی ارزش را خواهند گذاشت که تیم ما را بهم بریزند. من از این بازیها زیاد می ترسم.

گول شرایط نفت را نمی‌خوریم/ «جواد خیابانی» طرفدار استقلال است ، برانکو ایوانکوویچ

برانکو در مورد نشانه تیمش گفت: نشانه ما این است که بتوانیم در این فصل بیشترین امتیاز را بگیریم و بیشترین گل را هم بزنیم. باید جهت رسیدن به نشانه مان تلاش کنیم. درست است می خواهیم قهرمان شویم ولی هدفمان رسیدن به بیشترین امتیاز است.

واژه های کلیدی: ایران | برانکو | فوتبال | استقلال | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | تراکتورسازی | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz