مشترک تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا

مشترک: تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسعود شجاعی تراکتوری می‌شود؟! ، شایعه عجیب در تبریز

این روز‌ها تمرینات پیش‌فصل تراکتورسازی در حالی زیر نظر سرمربی مشهور ولزی در ترکیه پیگیری می‌شود که محافل فوتبالی تبریز دستخوش شایعات فراوانی است.

مسعود شجاعی تراکتوری می‌شود؟! ، شایعه عجیب در تبریز

شایعه عجیب در تبریز/ مسعود شجاعی تراکتوری می شود؟!

عبارات مهم : تبریز

این روز ها تمرینات پیش فصل تراکتورسازی در حالی زیر نظر سرمربی مشهور ولزی در ترکیه پیگیری می شود که محافل فوتبالی تبریز دستخوش شایعات فراوانی است.

به گزارش خبرورزشی ,حضور نه چندان پرسروصدای کلوب تازه واگذار شده است به بخش شخصی نگرانی هایی را میان طرفداران پرشمار تبریزی ایجاد کرده تا جایی که آن ها از وحشت تکرار کابوس فصل قبل مدام در پی شنیدن خبر های خوش از اضافه شدن ستاره های تازه به تیم محبوب ارزش هستند. جان توشاک که به عنوان سورپرایز بزرگ مالکان تازه کلوب راهی تبریز شد در نشست هایی که با مدیران تراکتورسازی داشت خواستار اضافه شدن حداقل سه تا چهار خرید بزرگ به این کلوب شد، ولی با گذشت نزدیک به یک هفته از این درخواست هنوز بازیکنی به تیم اضافه نشده است.

در این گیر و دار، ولی دیروز شایعه ای نقل محافل فوتبالی تبریز شد مبنی بر اینکه به جان توشاک وعده داده شده است ظرف چند روز زمینه اضافه شدن یکی از کاپیتان های تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی به جمع شاگردان او فراهم خواهد شد که گفته می شود بازیکن مد نظر تراکتوری ها مسعود شجاعی هست. حال باید منتظر ماند و دید این شایعه و قولی که به توشاک جهت خریدن یکی، دو ستاره مشهور داده شد، عملی می شود یا نه؟

مسعود شجاعی تراکتوری می‌شود؟! ، شایعه عجیب در تبریز

واژه های کلیدی: تبریز | ستاره | تبریزی | فوتبالی | شایعه عجیب | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz