مشترک تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا

مشترک: تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات همه سورپرایزهای کی‌روش جهت لیست تازه ملی

به گزارش خبرآنلاین، فهرست تیم ملی فوتبال جهت اردوی اتریش از سوی کی روش اعلام شد. لیستی که البته یک سورپرایز خاص دارد. کی روش بازیکنان جدیدی که از استقلال به تمر

همه سورپرایزهای کی‌روش جهت لیست تازه ملی

همه سورپرایزهای کی روش جهت لیست تازه ملی

عبارات مهم : استقلال

استقلال با این روند بازیکن فیکس در جام جهانی ندارد!

کارلوس کی روش اسامی بازیکنان تیم ملی جهت اردوی اتریش را اعلام کرد.

همه سورپرایزهای کی‌روش جهت لیست تازه ملی

به گزارش خبرآنلاین، فهرست تیم ملی فوتبال جهت اردوی اتریش از سوی کی روش اعلام شد. لیستی که البته یک سورپرایز خاص دارد. کی روش بازیکنان جدیدی که از استقلال به تمرینات دعوت کرده بود را با دعوت مجدد از لژیونذها ، به تمرینات تیم ارزش برگردانده و آنها را تنها محک زده هست. این همان تصمیمی است که او در قبال بازیکنانی مثل کنعانی زادگان هم دوباره همان تصمیم قبلی را گرفته تا زیاد مشخص شود گروهی از بازیکنان را در پایتخت کشور عزیزمان ایران به اردو فرا می خواند تا بتواند لیست بازیکنانش را در تمرینات بدون لژیونرها تکمیل نگه داشته باشد.

سرمربی همان طور که پیشتر نشان داده بود ، فعلا روی سه استقلالی نظر دارد. او که پیشتر امید نورافکن را هم خیلی جدی تر زیر نظر داشت ، حالا با افت این بازیکن جوان ، تمرکزش را روی چشمی ، امید ابراهیمی و وریا غفوری گذاشته است و استمرار دعوت از این بازیکنان و عدم عوض کردن در ذهنیت کی روش ، می تواند حاصلش یک اتفاق مهم باشد. اینکه استقلال در بازی های جام جهانی هیچ بازیکنی را در ترکیب ثابت تیم نداشته باشد!

به گزارش خبرآنلاین، فهرست تیم ملی فوتبال جهت اردوی اتریش از سوی کی روش اعلام شد. لیستی که البته یک سورپرایز خاص دارد. کی روش بازیکنان جدیدی که از استقلال به تمر

نکته مهم دیگر این است که همچنان کی روش به سراغ مسعود شجاعی نرفته هست. این یعنی او تا سال آینده از تیم ملی محروم خواهد بود. کاپیتان اول تیم ملی بعد از اتفاقات غیر فوتبالی که بازی کردنش جلوی تیمی از اسرائیل به همراه داشت ، همچنان جایی در ترکیب تیم ملی ندارد. اگرچه کی روش می خواست او را به این اردو فرا بخواند و حتی کریم انصاری فرد از حل مسئله رفیق صمیمی اش خبر داده و به او تبریک گفته بود که نشان از مکاتبه جهت فراخواندن مسعود به تیم ملی داشت ، کارلوس احتمالا هنوز نتوانسته مجوز این دعوت را بگیرد و بدون شجاعی تا اردیبهشت ماه آینده ادامه می دهد.

دعوت از سامان قدوس نشان می دهد شجاعی به رغم درخشش در لیگ یونان ، کار مشکل از نظر فنی جهت بازگشت به تیم ملی و مسابقه با گزینه های جوانتر دارد. سرمربی البته نشان داده ساختار مهم ترکیبش جهت جام جهانی را از همین حالا در ذهن دارد. او اشکان دژاگه بی تیم را در تیم ملی تمرین می دهد و آماده نگه داشته هست. مهدی طارمی محروم هم دوباره به اردو فراخوانده شده است و بازی می کند تا از شرایط بازی خارج نشود چون از اردیبهشت ماه دیگر محروم نیست و می تواند در جام جهانی یکی از مهره های اثرگذار کارلوس کی روش باشد.

عزت اللهی هم همچنان دعوت شده است است . او که دو جلسه محرومیت دارد و عملا وقت زیادی جهت بازی در جام جهانی ندارد را هم کی روش در افکارش به عنوان یک گزینه اثرگذار می شناسد و حالا عدم دعوت از بازیکنی مثل نورافکن و وقت دادن به سعید نشان از اولویت بالای شماره تیم ملی در افکار سرمربی دارد ، حتی اگر دو بازی اول را در کنار سایر بازیکنان نباشد. کاری که 4 سال قبل کی روش جهت سوشا مکانی و یک جلسه محرومیتش ، روی آن ریسک نکرد.

همه سورپرایزهای کی‌روش جهت لیست تازه ملی

نکته کلیدی و آخر ولی این است که کارلوس از امیر عابدزاده دعوت کرده تا در اردوی تیم ملی باشد. پسر گلر رویایی تیم ملی ، آمده تا پا جای پای عقاب بگذارد. او که در سال های اخیر مشکل زیادی کشید و خودش به تنهایی راهی لیگ پرتغال شد و در ماه های گذشته توانسته در این لیگ سخت ، به گلری اثرگذار جهت تیمش بدل شود. پسری که بی شک یکی از با اخلاق ترین بازیکنان تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران است و خیلی از نظر فکری و سبک زندگی شباهتی به احمدرضا ندارد. او حالا وارد لیست انتظار جام جهانی شده است هست.

علیرضا بیرانوند، امیر عابدزاده، محمدرشید مظاهری دروازه بانان، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان، روزبه چشمی، سعید آقایی، سید جلال حسینی، وریا غفوری مدافعان، احمد عبدالله زاده، اکبر ایمانی، علی کریمی، اشکان دژاگه، احسان حاج صفی، امید ابراهیمی، سعید عزت اللهی و سامان قدوس هافبک ها و علیرضا جهانبخش، کریم انصاری فرد، کاوه رضایی، مهدی طارمی، مهدی ترابی، رضا قوچان نژاد، سردار آزمون و وحید امیری مهاجمان دعوت شده است به اردوی تیم ملی جهت دیدارهای دوستانه با پاناما و ونزوئلا هستند.

به گزارش خبرآنلاین، فهرست تیم ملی فوتبال جهت اردوی اتریش از سوی کی روش اعلام شد. لیستی که البته یک سورپرایز خاص دارد. کی روش بازیکنان جدیدی که از استقلال به تمر

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | بازیکنان | جام جهانی | اردوی تیم ملی | کارلوس کی روش | لیست بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz