مشترک تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا

مشترک: تصویر بازیگر سرگرمی مهراوه شریفی نیا سرگرمی چه خبر از کجا ؟ در حاشیه

گت بلاگز سیاسی آنچه از خانواده کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ نمی دانید

تا انتخابات ریاست جمهوری وقت کمی باقی مانده است در کنار آشنایی با برنامه های نامزدها، دانستن اطلاعات حداقلی در مورد خانواده های آنان خالی از لطف نیست. تا

آنچه از خانواده کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ نمی دانید

تا انتخابات ریاست جمهوری وقت کمی باقی مانده است در کنار آشنایی با برنامه های نامزدها، دانستن اطلاعات حداقلی در مورد خانواده های آنان خالی از لطف نیست.

تا انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم وقت زیادی باقی نمانده است انتخابات این دوره شش کاندیدا دارد در کنار آشنایی با برنامه های نامزدها، دانستن اطلاعات حداقلی در مورد خانواده های آنان خالی از لطف نیست.

سید مصطفی آقا میرسلیم
میرسلیم در سال ۴۹ ازدواج کرده ماحصل ازدواجش دو فرزند دختر به نامهای مریم و مرضیه و یک پسر بنام مهدی است.
پسر میرسلیم در مورد نحوه ازدواج پدر و مادرش به خبرنگار ما گفت پدرم در فرانسه تحصیل میکرد به مادر بزرگم گفته بود برایش همسری مناسب پیدا کند مادر بزرگم بنا بر خصوصیات اخلاقی پدرم، مادر من را برایش گزینش کرد مراسم ازدواجشان هم سریع سر گرفت و باهم به فرانسه برگشتند.
مهدی میرسلیم  لیسانس کتابداری دارد، در شرکت صداوسیما کار میکند و ازدواج کرده که ماحصل این ازدواج یک پسر و یک دختر است.مریم میرسلیم دکتری حقوق جزا دارد در یک دفتر قضایی کار میکند، متاهل است و هنوز فرزندی ندارد. مرضیه میرسلیم فوق لیسانس شیمی دریایی دارد و سردبیر یک مجله تخصصی هست، متاهل است و یک پسر دارد.

اسحاق جهانگیری کوشایی
 
کاظم صورت گشا مدیر دفتر جهانگیری طی گفتگویی با ما گفت: آقای جهانگیری چهار فرزند دارد دو دختر و دو پسر، دخترانش ازدواج کرده اند. پسر بزرگش دکتری دارد و پسر کوچکش هم دانش آموز است یک دخترش فوق لیسانس و دیگری لیسانس دارد.
جهانگیری پدر بزرگ هم شده  یک نوه پسر ۵ ساله دارد. ازدواج دخترانش فامیلی و یا سیاسی نبوده بلکه ازدواجشان از طریق محیط دانشگاهی صورت گرفته است.
همسر جهانگیری فوق لیسانس دارد در عرصه سیاسی هم فعالیت چندانی از وی شاهد نبودیم فقط به ما گفتند که وی در بنیاد خیریه و  NGO فعال است.

حسن روحانی

آنچه از خانواده کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ نمی دانید

در مصاحبه با روزنامه ای گفته شده است که روحانی با دختر خاله اش در سال ۴۸ ازدواج کرده است.

در مورد ازدواجش خانواده اصرار بر ازدواج داشتند پدرم اصرار کرد مادرم هم همینطور، من هم خیلی بی میل نبودم و آمد و قبول کردم.

نام همسرش صاحبه عربی و منزل دار است و گفته شده است تحصیلات متوسطه دارد.

۳ دختر و ۲ پسر دارد البته یک پسرش در سال ۷۶ فوت کرده است یکی از دخترانش به همراه خانواده مقیم اتریش است یکی از سفرهای روحانی به اتریش که هم وقت با مذاکرات استانبول بود با حاشیه هایی همراه بود به گونه ای که دفتر مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام که آن وقت ریاستش بر عهده روحانی بود طی اطلاعیه ای اعلام کرد، سفر روحانی به اتریش خانوادگی بوده است.
سید ابراهیم رئیسی
رئیسی با دختر آیت الله علم الهدی امام جمعه مشهد ازدواج کرده است همسرش دکتری فلسفه و اموزش و تربیت دارد دانشیار و مدیر پژوهشکده مطالعات بنیادین علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی هست، دو دختر و دو نوه دارد.
محمدباقر قالیباف
در سایتها آمده که قالیباف در سال ۶۱ و در سن ۲۱ سالگی ازدواج کرد همسرش زهرا سادات مشیر، زنی از محله طرقبه مشهد است صیغه عقدشان را امام (ره) خوانده که حاصل این ازدواج الیاس، اسحاق و مریم است.

همسر قالیباف دکتری جامعه شناسی دارد گفته شده است شعر می گوید و نقاشی می کند.

الیاس قالیباف فرزند ارشد خانواده و دانشجوی مدیریت فرهنگی است می گوید در یک مجتمع آموزشی کار میکنم و گفته شده است با دختر یکی از فرماندهان سپاه ازدواج کرده که ۲ فرزند دارد.

تا انتخابات ریاست جمهوری وقت کمی باقی مانده است در کنار آشنایی با برنامه های نامزدها، دانستن اطلاعات حداقلی در مورد خانواده های آنان خالی از لطف نیست. تا

می گویند مریم قالیباف با پسر یکی از همرزمان پدرش ازدواج کرده و در دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران درس خوانده. اطلاعات چندانی از پسر دیگر قالیباف در دست نداریم.

سید مصطفی هاشمی طبا

هاشمی طبا در مورد ازدواجش گفته که به صورت سنتی ازدواج کردم همسرم را یکی از دوستانم  معرفی کرده هست. مهریه همسرم یک سکه است سه فرزند دارم و دو دختر و یک پسر. دختر بزرگم منزل دار و دختر کوچکم مهندس معمار است و تقریبا بدون کار است پسرم فوق لیسانس دارد و در یک موسسه بین المللی کار میکند. دو فرزندم متاهل اند و مراسم ازدواجشان هم راحت برگزار شده است است.

منبع : کلوب خبرنگاران

واژه های کلیدی: انتخابات ریاست جمهوری | محمدباقر قالیباف | مراسم ازدواج | حسن روحانی | خانواده | اطلاعات | جهانگیری | انتخابات | ازدواج | قالیباف | فرزند

آنچه از خانواده کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ نمی دانید

آنچه از خانواده کاندیداهای ریاست جمهوری ۹۶ نمی دانید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz